GUITARR, Star Sound.

GUITARR, Star Sound.
3264167. GUITARR, Star Sound.

Längd 101 cm.
Medföljer gitarr capo, väska, samt 6 st plektrum.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3264167. GUITARR, Star Sound.

Längd 101 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 535