ULF GREDER. Restaurang interiör, färglitografi.

3263952. ULF GREDER. Restaurang interiör, färglitografi.

Signerad samt numrerad 212/360, ca 50x61 cm (70x78).

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 371