SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 4 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.
326361. SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 4 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.
Motiv med vildmark och växtlighet
73 x 55 cm, signerad och daterad -84 samt numrerad HC III/XXX
76 x 63 cm, signerad och daterad -85 samt numrerad 162/360
67 x 55 cm, signerad och daterad -86 samt numrerad 115/360
75 x 55 cm, signerad och daterad -89 samt numrerad 135/250.