AGNETA GYNNING. vinpropp, brons, "Move", monogramsignerad i gods.

3263400. AGNETA GYNNING. vinpropp, brons, "Move", monogramsignerad i gods.

Med ställ.
Höjd i ställ ca 13 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ställ.
Höjd i ställ ca 13 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 573