BORD "AT 316", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark. Brännmärkt.

326313. BORD "AT 316", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark. Brännmärkt.

Skiva i teak på benställning i ek. 140 (+ 2 utdragbara skivor à 55 cm) x 90, höjd 72 cm.

Blekt, kantnagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 105