CHARLES BLONDIN. Olja på duk, marknad i stadsmiljö, signerad.

326307. CHARLES BLONDIN. Olja på duk, marknad i stadsmiljö, signerad.

37x45 cm.
Yttermått 51x60 cm.

Slitage, förekomst av fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x45 cm.
Yttermått 51x60 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 071