TAKLAMPA, med glaskupa, 1900-tal.

32630. TAKLAMPA, med glaskupa, 1900-tal.

Total höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 72 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 999