VAS, "Graal", glas, Edvard Hald, Orrefors. Signerad och numrerad.

326260. VAS, "Graal", glas, Edvard Hald, Orrefors. Signerad och numrerad.

Märkt:
E. Hald, Orrefors Sweden Graal, 2 347 6 (?).
Graverad med årtal i botten. Höjd ca. 13.5 cm.

Smärre repor. Smärre stötskada. Tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt:

Antal besök: 5 918