BESTICK, 12 delar, silver, Danmark, 1800-tal.

326256. BESTICK, 12 delar, silver, Danmark, 1800-tal.

6 knivar stämplade 1859-1861
Längd 21 cm
Vikt tillsammans 394 gram

6 gafflar stämplade 1914-1925
Längd 21 cm
Vikt tillsammans 322 gram.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 knivar stämplade 1859-1861
Längd 21 cm
Vikt tillsammans 394 gram

6 gafflar stämplade 1914-1925
Längd 21 cm
Vikt tillsammans 322 gram.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 526