FIGURIN, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

326238. FIGURIN, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Jona i valfiskens buk, längd 29, signerad Kosta Lindstrand.

Smärre repor på undersidan samt nedersta fenan slipad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 784