BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

326200. BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

4 lådor, rotfanerade lådfronter, nyckelskyltar i metall. Höjd 103, längd 88, bredd 48 cm.

Slitage, förekomst av repor och störmärken. torrsprickor och smärre fanerskador, två lösa bakben.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 108