SKULPTUR, inramad, silver/guld, osignerad.

326188. SKULPTUR, inramad, silver/guld, osignerad.

Stämplad GAB S G9 samt 18K guld, silverdelens mått 23 x 29 cm och gulddelens mått 3,5 x 5 cm, rammått 45 x 38 cm.
Minimum 6 gram guld samt 200 gram silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021