ANTIK FLÖJT & DIVERSE PICCOLO.

3261875. ANTIK FLÖJT & DIVERSE PICCOLO.

En blandning av antika träinstrument inklusive en flöjt av HY Potter & Co (50 cm lång), en piccolo av V Kohlert & Sons (31 cm lång), Boosey & Hawkes piccolo (24,5 cm lång), en piccolo (tillverkarens namn svårt att läsa, 29 cm lång) och Hawkes & Son piccolo (28,5 cm lång). (5).

Alla har använts väl genom åren med allmänt slitage, märken och repor.

Tema

Flutes & Piccolo’s

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Flutes & Piccolo’s

Antal besök: 968