3261871. OSKAR KOLLER (1925-2004). blomvas.
Oskar KOLLER (1925-2004), blomvas, färgad litografi, troligen unik, 1986, signerad, daterad, numrerad och inskriven 'med akryl och tempera', exemplar 1/1, ca. 78 x 57 cm, inramad bakom passepartout och glas, med ram ca. 112 x 89 cm.