SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, Skåne, Södermanland.

326150. SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, Skåne, Södermanland.

Vid 1900-talets början, Ny följd, omkring 1920.
Halvfranska band, 2 st.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band, 2 st.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 171