SKEDAR, ett par, silver, Hans kock, Borås, 1743, graverade skaft.

326139. SKEDAR, ett par, silver, Hans kock, Borås, 1743, graverade skaft.

Längd 21 cm.

Slitage, repor, ägarmonogram, stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Antal besök: 1 738