FLASKOR OCH KARAFFER, 4 delar, 1900-tal.

3261031. FLASKOR OCH KARAFFER, 4 delar, 1900-tal.

En flaska i form av eiffeltornet.
Höjd ca. 25-30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 25-30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 318