SNUSDOSA, horn och silver, daterad 1796.

3260909. SNUSDOSA, horn och silver, daterad 1796.

Längd ca 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 561