LARS SÖDERSTRÖM. träsnitt, "Hästar", monogramsignerad, numrerad 33/75 samt daterad -53.

3260773. LARS SÖDERSTRÖM. träsnitt, "Hästar", monogramsignerad, numrerad 33/75 samt daterad -53.

Bildmått ca 40x27 cm.

Aningen gulnad. Ej examinerad ur ram. Med gåvotext.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 40x27 cm.

Antal besök: 283