326065. PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.
Bordsur av trä/mässing, höjd 25 cm, sent 1800-tal.
Två par glasögon, 1800-tal.
Rakkniv i originalfodral.
Två cigarettmunstycken av sjöskum, i originalfodral.
Fem tallrikar, Rörstrand, 1800-talets andra hälft.
Bruksslitage, smuts, spricka i träfodral på bordsur, nagg samt skador på tallrikar, ej genomgånget.
Två par glasögon, 1800-tal.
Rakkniv i originalfodral.