326059. PARTI DIVERSE, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Taklampa av trä/plast, 1900-talets tredje fjärdedel
Vägglampa av glas/metall, 1900-talets andra hälft.
Skrivmaskin, Facit, 1900-talets tredje fjärdedel.
Bruksslitage, ej genomgånget, lampor ej funktionstestade.