VÅG samt ASKFAT, mässing, 1900-tal.

326053. VÅG samt ASKFAT, mässing, 1900-tal.

Våg, höjd 29 cm. Medföljande ett flertal vikter.
Askfat i form av skeppsratt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Askfat i form av skeppsratt.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 304