KAFFESERVIS, porslin med förgylld dekor, Thomas.

325986. KAFFESERVIS, porslin med förgylld dekor, Thomas.

12 koppar med 11 fat och 11 assietter.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 987