LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, total höjd ca. 92 cm.

325980. LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, total höjd ca. 92 cm.

Stomme i mässing, behängd med prismor.
6 ljusarmar. 8 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar. 8 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 062