GOLVLAMPA, fyra ljuspunkter, 1900-tal.

32598. GOLVLAMPA, fyra ljuspunkter, 1900-tal.

Högsta höjd inkl skärmar ca 162 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 490