BURK MED LOCK, sannolikt Skåne, 1800/1900-tal.

32596. BURK MED LOCK, sannolikt Skåne, 1800/1900-tal.

Med handtag, höjd ca 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med handtag, höjd ca 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 878