SØREN LUND. Soffa, 2000-tal.

SØREN LUND. Soffa, 2000-tal.
3259472. SØREN LUND. Soffa, 2000-tal.

Avtagbar klädsel.
Sitthöjd ca 48, längd 217 cm.

Omfattande slitage på klädsel, fläckar, skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avtagbar klädsel.
Sitthöjd ca 48, längd 217 cm.

Antal besök: 1 227