SKULPTUR, trä, sjöjungfru, 1900-tal.

325939. SKULPTUR, trä, sjöjungfru, 1900-tal.

Längd ca 140 cm.

Bruksslitage, skador/renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 140 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 653