FIGURIN och VAS, bl.a. "Pronto" av Ingrid Atterberg. Upsala Ekeby.

325926. FIGURIN och VAS, bl.a. "Pronto" av Ingrid Atterberg. Upsala Ekeby.

Höjd vas 21cm. Längd elefant 15 cm.

Bruksslitage, litet nagg vid vasens mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 141