BENT KARLBY. Vägglampa " Peacock ".

3258967. BENT KARLBY. Vägglampa " Peacock ".

Ca 28 x 27 cm, djup: ca 11 cm.

Ytslitage och mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och mindre repor.

Antal besök: 1 125