HYLLA, 1900-tal.

HYLLA, 1900-tal.
325893. HYLLA, 1900-tal.

Ca. längd 57, bredd 34, höjd 147 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
325893. HYLLA, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 870