KERSTIN BUTLER. Väggbonad, Cirklar, signerad och daterad 1977, 200 x 130 cm.

325825. KERSTIN BUTLER. Väggbonad, Cirklar, signerad och daterad 1977, 200 x 130 cm.

Med motiv av cirklar.
Bredd med stänger: 213, Bredd utan stänger: 199, Höjd: 130 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med motiv av cirklar.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 643