TAKLAMPA, 1950/60-tal.

325812. TAKLAMPA, 1950/60-tal.

5 kupor av opalinglas. Stomme av teak. Diameter ca 55 cm. Nydragen el med möjlighet att justera höjden på lamporna, max total höjd ca 110 cm.

Lätt bruksslitage. Obs finns ej någon brännskada på takkoppen som det ser ut på bilden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 469