YRJÖ EDELMANN. INPACKAD TAND.

YRJÖ EDELMANN. INPACKAD TAND.
3258059. YRJÖ EDELMANN. INPACKAD TAND.

Signerad, färgserigrafi, provtryck, dagmått 77x58 cm.

Ram med hanteringsslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 588