SKRIVBORDSUPPSATS, 3 delar, porslin, Josef Ekberg, Gustavsberg.

325775. SKRIVBORDSUPPSATS, 3 delar, porslin, Josef Ekberg, Gustavsberg.

Skrivbordsuppsatsen längd 26, bredd 15, höjd 10 cm
Ljusstakar höjd 8,5 cm.

Smärre slitage samt locket till uppsatsen med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar höjd 8,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 744