HÄNKELURNA, lergods.

3257550. HÄNKELURNA, lergods.

Dekor i relief. Längd ca 20 cm, höjd ca 9 cm.

Lock saknas troligen. Slitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
3257550. HÄNKELURNA, lergods.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vitrin 5 (keramik och diverse)
Antal besök: 153