EDGAR DEGAS. EFTER. Skulptur, brons, balletflicka.

3257466. EDGAR DEGAS. EFTER. Skulptur, brons, balletflicka.

Signerad Degas. Gjutarstämpel J.B Deposee, numr. A7720. På marmorfot. Höjd 37,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 103