HENRY D'ANTY. CLOWN, signerad.

3257455. HENRY D'ANTY. CLOWN, signerad.

Olja på duk, 27 x 22 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, 27 x 22 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 439