HÖGTALARE, ett par, Infinity Qa.

3257402. HÖGTALARE, ett par, Infinity Qa.

Kretskort medföljer.
Höjd ca. 64 cm.

Repor, slagmärken, bakstycke med inristade nummer. Några stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kretskort medföljer.
Höjd ca. 64 cm.

Antal besök: 712