EN BALUCH BÖNMATTA.

EN BALUCH BÖNMATTA.
3257265. EN BALUCH BÖNMATTA.

Gitterfältet av heraldiska motiv under Mihab omgiven av elfenbenskanter, 133 cm x 83 cm.

Allmänt slitage med märken/blekning. Missformad med vattenskador. Kommer att behöva en ren.

Gör en kostnadsfri värdering!
3257265. EN BALUCH BÖNMATTA.

Antal besök: 429