GLASFRUKTER, samt skålfat, Gunnel Sahlin, Kosta Boda.

325713. GLASFRUKTER, samt skålfat, Gunnel Sahlin, Kosta Boda.

3 av glasfrukterna är signerade.
Skålfat diameter 28 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålfat diameter 28 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 460