SYMASKIN, Zenith typ 3207.

SYMASKIN, Zenith typ 3207.
3257124. SYMASKIN, Zenith typ 3207.

Symaskin 1900-talets andra hälft.

Ytslitage. Repor. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 919