GOLVLAMPA, stomme av trä, 1900-talets andra hälft.

325699. GOLVLAMPA, stomme av trä, 1900-talets andra hälft.

Höjd inkl. skärm ca 165 cm.

Slitage, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 165 cm.

Antal besök: 561