SOCKERSKÅL, 925 sterling silver, Otto Wolter, Tyskland. 1900-talets första hälft. Vikt 114 gram.

325695. SOCKERSKÅL, 925 sterling silver, Otto Wolter, Tyskland. 1900-talets första hälft. Vikt 114 gram.

Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Antal besök: 1 155