LJUSSTAKAR, 2 st. Mässing, No 4 samt 80, Skultuna, 1900-tal.

325664. LJUSSTAKAR, 2 st. Mässing, No 4 samt 80, Skultuna, 1900-tal.

Ljusstake, mässing och trä, höjd 21 cm
Ljusstake, mässing, höjd 20 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 762