GOLVLAMPOR, 2 st, trä, mässing, 1950/60-tal.

325650. GOLVLAMPOR, 2 st, trä, mässing, 1950/60-tal.

Med mässingsdetaljer.
Golvlampa, märkt: NAF, Höjd: 142 cm.
Golvlampa, Höjd: 160 cm.

Bruksslitage. Vit lampskärm senare.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mässingsdetaljer.
Golvlampa, Höjd: 160 cm.

Ej genomgången.

Antal besök: 702