BYRÅ, ädelträ, 1960/70-tal.

BYRÅ, ädelträ, 1960/70-tal.
325643. BYRÅ, ädelträ, 1960/70-tal.

Längd 70 cm
Bredd 60 cm
Höjd 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 cm
Bredd 60 cm
Höjd 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fanérskador.

Antal besök: 1 222