BORDSPENDYL, troligen Frankrike, 1800-tal.

325612. BORDSPENDYL, troligen Frankrike, 1800-tal.

Förgylld metall, porslin. Höjd 31,5 cm.

Glas med smärre nagg, urtavla med smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 170