BASCO FIVE. Komposition, Klistra in, signerad, 2012, Kanada/ Danmark.

3256075. BASCO FIVE. Komposition, Klistra in, signerad, 2012, Kanada/ Danmark.

Klistra in, filtpenna och akvarell på papper.
Med ram: 32,5 x 23,5 cm.
Utan ram: 30,3 x 21,3 cm.
Basco Five är en synonym för Nils Blishen.

Undersöks i ram. Inget att märka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram: 32,5 x 23,5 cm.
Utan ram: 30,3 x 21,3 cm.

Antal besök: 299