SKULPTUR, keramik, sittandes flicka, signerad E. Skogsberg.

325573. SKULPTUR, keramik, sittandes flicka, signerad E. Skogsberg.

Skulptur föreställandes en sittande flicka, höjd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 024